Ta strona korzysta z plików cookies do celów statystycznych oraz funkcjonalnych i wymaga włączenia ich obsługi. Dalsze korzystanie ze strony oznacza ich akceptację. Zamknij

Facebook

VIII ŚLĘŻAŃSKI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA SOBÓTKI

VIII ŚLĘŻAŃSKI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA SOBÓTKI

2013-06-23
Miejscowość: SOBÓTKA
Okręg: Dolnośląski
Organizator: Klub Tańca IMPULS Świdnica, Gimnazjum Gminne w Sobótce
Prowadzenie: Zbigniew Curyl
Muzyka: Mirosław Mleczek
Opieka medyczna: Irena Kawałko
Licznik odwiedzin: 269

Dnia 2013-06-23 odbył się VIII ŚLĘŻAŃSKI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA SOBÓTKI, na który przyjechało 50 par sportowych reprezentujących 22 różnych klubów tanecznych. Pięć par uzyskało na tym turnieju awans do wyższej klasy tanecznej.

Filmy z tego turnieju

Jeśli znalazłeś lub znalazłaś film z turnieju "VIII ŚLĘŻAŃSKI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA SOBÓTKI" na YouTube lub udało Ci się go nakręcić to możesz się teraz nim podzielić z innymi za pośrednictwem portalu SportDance.Info wypełniając krótki formularz poniżej.

Najłatwiej zamieścić nakręcony film na YouTube poprzez link.

Link do filmu na YouTube:
Tytuł:
Kategoria:

Żródło

Do wygenerowania raportu z przebiegu turnieju VIII ŚLĘŻAŃSKI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA SOBÓTKI wykorzystano dane z Centralnej Bazy Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Źródło: http://taniec.slominski.pl/dump/Do2013_00212.html

Wasze komentarze

Aby dodać komentarz proszę się zalogować...

Poleć portal SportDance.Info swoim znajomym



Logowanie

Zaloguj się:

Zapomniałem hasła

Podaj adres email, a wyślemy Ci Twoje nowe hasło:

Rejestracja

Załóż nowe konto:

Email: *
Aktywny adres email
Nazwa:
Nazwa wyświetlana przy wpisach użytkownika
Login: *
Hasło: *
Minimum 8 znaków
Powtórz hasło: *
Miejscowość: *
Miejscowość zamieszkania lub klubu
Oświadczam, że przeczytałem i akceptuję regulamin oraz politykę prywatności portalu SportDance.Info.
Konto zostało założone!
Na podany adres email został wysłany link aktywacyjny.

Aby zakończyć proces rejestracji, proszę sprawdzić pocztę i zaktywować konto.

W razie problemów prosimy o kontakt z administratorem

Zapis skrutinerski

Dokumentacja zbiorcza

VIII Ogólnopolski Ślężański Turniej Tańca
o Puchar Burmistrza Sobótki

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
VIII Ogólnopolski Ślężański Turniej Tańca
o Puchar Burmistrza Sobótki
Sobótka, 23.06.2013
Organizator: Klub Tańca IMPULS Świdnica, Gimnazjum Gminne w Sobótce
Prowadzenie: Zbigniew Curyl
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Irena Kawałko
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, C, Latin
14-15, C, Standard
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Kluczbor    1
   2 AKTAN - Wrocław              1
   3 CALIPSO - Gubin              2
   4 CALIPSO - Żary               1
   5 FAN DANCE - Gorzów Wlkp.     1
   6 GEMAR - Wrocław              1
   7 GRACJA - Zielona Góra        6
   8 HAVANA - Wałbrzych           2
   9 IGLICA - Wrocław             4
  10 IMPRESS - Dzierżoniów        2
  11 IMPULS - Prochowice          1
  12 IMPULS - Świdnica            1
  13 INESS - Wrocław              3
  14 KURZAKiZAMORSKI - Jelenia    2
  15 OLIMP - Wrocław              5
  16 PARADIS - Kłodzko            2
  17 RUDAN - Nowa Ruda            1
  18 ST MAJEWSKI Krzysztof -Wr    4
  19 STACCATO - Bystrzyca Kł.     1
  20 STYL - Żary                  1
  21 TANGO-STYL Wrocław           6
  22 WEGA - Lwówek Śl.            2
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   VIII Ogólnopolski Ślężański Turniej Tańca
   o Puchar Burmistrza Sobótki
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Sobótka, 23.06.2013
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 14-15 C w stylu: Standard
  17 Dziok Bartosz, Kanclerz Michalina                  GRACJA - Zielona Góra     Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
  45 Polański Bartosz, Żelazko Maja                     STACCATO - Bystrzyca Kł.  Polska          
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  82 Łuków Patryk, Wysoczańska Karolina                 HAVANA - Wałbrzych        Polska          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 D w stylu: Kombinacja 8T
  83 Dworzański Rafał, Chmielowicz Jagoda               RUDAN - Nowa Ruda         Polska          
Otrzymuje klasę: C w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
  94 Gałwa Grzegorz, Mikołajczyk Natalia                CALIPSO - Żary            Polska          
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Wyka Szymon, Gniada Aleksandra                   IMPULS - Prochowice      Polska       103.0  2 127.0  3         1/   5
  12         2 Wawrzonkowski Ernest, Lipok Izabela              OLIMP - Wrocław          Polska        43.0  0  61.0  1         2/   5
  14         3 Bednarczyk Kamil, Kwiatkowska Marlena            PARADIS - Kłodzko        Polska        29.0  0  41.0  1         3/   5
  11         4 Budny Hubert, Ryba Paulina                       ST MAJEWSKI Krzysztof -WrPolska        19.0  0  25.0  0         4/   5
  15         5 Młodzieniak Denis, Krzak Aleksandra              PARADIS - Kłodzko        Polska        17.0  0  22.0  0         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 4443342 4.0 4444344 4.0 3242334 2.0 3445344 4.0 3355125 4.0 1355225 3.0 4255425 5.0 5155325 5.0   31.0    4
  12 3252524 3.0 1253413 3.0 2353523 3.0 1553523 3.0 4121211 1.0 2141311 1.0 1142111 1.0 1241111 1.0   16.0    2
  13 1111111 1.0 2321121 1.0 1111111 1.0 2211111 1.0 1533542 3.0 3513442 4.0 2513252 2.0 2533553 3.0   16.0    1
  14 2324233 2.0 3112552 2.0 4534242 4.0 5122232 2.0 2242334 2.0 4222134 2.0 3321334 3.0 3322234 2.0   19.0    3
  15 5535455 5.0 5535235 5.0 5425455 5.0 4334455 5.0 5414453 5.0 5434553 5.0 5434543 4.0 4414442 4.0   38.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Kastelik Łukasz, Tragarz Olga                    TANGO-STYL Wrocław       Polska        55.0  2  80.0  3         1/   6
  26         2 Sawicki Jakub, Sawicka Jagna                     TANGO-STYL Wrocław       Polska       111.0  2 130.0  3         2/   6
  20         3 Sokołowski Kamil, Morawicka Karolina             IGLICA - Wrocław         Polska         0.0  0  13.0  1         3/   6
  21         4 Witkowski Jan, Chrobak Oliwia                    CALIPSO - Gubin          Polska        21.0  1  28.0  1         4/   6
  17         5 Dziok Bartosz, Kanclerz Michalina                GRACJA - Zielona Góra    Polska        72.0  0  78.0  0         5/   6
  22         6 Ławecki Konrad, Halat Anna                       GRACJA - Zielona Góra    Polska         0.0  0   5.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 5555125 5.0 5666236 6.0 5636336 6.0 5345226 3.0 6646236 6.0   26.0    5
  19 1334232 2.0 2224121 2.0 3124211 1.0 2111132 1.0 2211121 1.0    7.0    1
  20 3222356 3.0 3332455 3.0 2453455 4.0 3653354 4.0 4334365 3.0   17.0    3
  21 4643643 4.0 4543543 4.0 4342644 3.0 4464645 5.0 3463544 4.0   20.0    4
  22 6466464 6.0 6455364 5.0 6565162 5.0 6536461 6.0 5125452 5.0   27.0    6
  26 2111511 1.0 1111612 1.0 1211523 2.0 1222513 2.0 1552613 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  19         1 Kastelik Łukasz, Tragarz Olga                    TANGO-STYL Wrocław       Polska        94.0  3 119.0  4         1/   6
  17         2 Dziok Bartosz, Kanclerz Michalina                GRACJA - Zielona Góra    Polska       212.0  5 231.0  6         2/   6
  22         3 Ławecki Konrad, Halat Anna                       GRACJA - Zielona Góra    Polska         0.0  0  13.0  1         3/   6
  18         4 Jagoda Maciej, Jaworska Wiktoria                 AKTAN - Wrocław          Polska        13.0  0  20.0  0         4/   6
  20         5 Sokołowski Kamil, Morawicka Karolina             IGLICA - Wrocław         Polska         0.0  0   6.0  0         5/   6
  21         6 Witkowski Jan, Chrobak Oliwia                    CALIPSO - Gubin          Polska         6.0  0  11.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  17 5111113 1.0 6321116 2.0 4221215 2.0 4221114 2.0 5262214 2.0    9.0    2
  18 2533462 3.0 3632465 4.5 3434466 4.0 3443466 3.0 4633366 5.0   19.5    4
  19 1222321 2.0 1114321 1.0 2112121 1.0 2112221 1.0 1111121 1.0    6.0    1
  20 4666255 6.0 2566244 4.5 1363353 3.0 1366355 5.0 2345445 4.0   22.5    5
  21 6345636 5.0 5445633 6.0 6556644 6.0 6655643 6.0 6456652 6.0   29.0    6
  22 3454544 4.0 4253552 3.0 5645532 5.0 5534532 4.0 3524533 3.0   19.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Hawro Michał, Fryc Alicja                        IGLICA - Wrocław         Polska        59.0  1  82.0  1         1/   4
  29         2 Bemben Maciej, Jurkiewicz Aleksandra             INESS - Wrocław          Polska        48.0  0  65.0  0         2/   4
  30         3 Czinar Mateusz, Lindberg Sara                    HAVANA - Wałbrzych       Polska        40.0  2  51.0  2         3/   4
  32         4 Olejnik Oskar, Pasternak Angelika                IMPRESS - Dzierżoniów    Polska         5.0  0  10.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29 3332113 3.0 3323112 2.5 2332223 2.0 2433122 3.0 2342112 2.0 2131112 1.0 3321112 1.0 2121113 1.0   15.5    2
  30 2223232 2.0 1132233 2.5 3223332 3.0 1121233 1.0 1221223 1.0 1322233 3.0 1212333 3.0 1212222 2.0   17.5    3
  31 1111321 1.0 2211321 1.0 1111111 1.0 3312311 2.0 3114331 3.0 3213321 2.0 2133221 2.0 3334331 3.0   15.0    1
  32 4444444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4244444 4.0 4433444 4.0 4444444 4.0 4444444 4.0 4443444 4.0   32.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37         1 Chlebny Adrian, Zamorska Natalia                 KURZAKiZAMORSKI - JeleniaPolska        83.0  2 104.0  2         1/   2
  38         2 Kycia Jakub, Knychas Zuzanna                     ST MAJEWSKI Krzysztof -WrPolska        90.0  2 105.0  2         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 11111 1.0 11121 1.0 12121 1.0 11111 1.0 22122 2.0 12121 1.0 11211 1.0 11221 1.0    9.0    1
  38 22222 2.0 22212 2.0 21212 2.0 22222 2.0 11211 1.0 21212 2.0 22122 2.0 22112 2.0   15.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Andrzejewski Jan, Krajewska Alicja               KURZAKiZAMORSKI - JeleniaPolska       115.0  4 137.0  4         1/   3
  45         2 Polański Bartosz, Żelazko Maja                   STACCATO - Bystrzyca Kł. Polska       142.0  3 158.0  3         2/   3
  44         3 Olejnik Olaf, Juraszek Aleksandra                IMPRESS - Dzierżoniów    Polska         0.0  0  10.0  0         3/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 1212112 1.0 1212211 1.0 1221112 1.0 2211122 2.0 1232111 1.0 1222121 2.0 1222111 1.0 2222111 2.0   11.0    1
  44 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3323333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0   24.0    3
  45 2121221 2.0 2121122 2.0 2112221 2.0 1122211 1.0 2111222 2.0 2111212 1.0 2111222 2.0 1111222 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Sarna Artur, Szajstek Wiktoria                   INESS - Wrocław          Polska         0.0  0  21.0  0         1/   2
  72         2 Knopik Karol, Maćkała Paulina                    ST MAJEWSKI Krzysztof -WrPolska        10.0  0  25.0  0         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 1112111 1.0 2112111 1.0 2111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1121211 1.0 2221211 2.0 1222211 2.0   10.0    1
                                                                               R                     
  72 2221222 2.0 1221222 2.0 1222222 2.0 2221222 2.0 2222222 2.0 2212122 2.0 1112122 1.0 2111122 1.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Dworzański Rafał, Chmielowicz Jagoda             RUDAN - Nowa Ruda        Polska       187.0  7 215.0  8         1/   9
  82         2 Łuków Patryk, Wysoczańska Karolina               HAVANA - Wałbrzych       Polska       202.0  4 224.0  5         2/   9
  77         3 Kycia Mateusz, Knopik Kinga                      ST MAJEWSKI Krzysztof -WrPolska        94.0  2 110.0  3         3/   9
  78         4 Studnicki Piotr, Bieniek Natalia                 IMPULS - Świdnica        Polska        18.0  0  28.0  0         4/   9
  75         5 Bernaś Bartosz, Eck Klaudia                      WEGA - Lwówek Śl.        Polska       122.0  0 131.0  0         5/   9
  80         6 Szwaja Patryk, Rudnicka Hanna                    INESS - Wrocław          Polska        83.0  0  91.0  0         6/   9
  81         7 Zadykowicz Konrad, Nowicka Oliwia                WEGA - Lwówek Śl.        Polska        78.0  2  85.0  2         7/   9
  76         8 Holeksa Robert, Bieszczad Roksana                STYL - Żary              Polska       109.0  2 115.0  2         8/   9
  84         9 Kuliberda Karol, Gajdzińska Dominika             AKADEMIA TAŃCA - KluczborPolska         5.0  0  10.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        S        CH       R        J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  75 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXX X  4 X  XX  3 X  XX  3 X   X  2 X   X  2    28       4-5
  76 X XXX  4 X XX   3        0        0 XXXXX  5  XX    2 XXXX   4 XXXX   4    22          
  77 XX XX  4 XXX X  4 XX     2 X XX   3 XXXX   4 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4    30       2-3
  78   XXX  3   XXX  3  XXXX  4  XXXX  4   XXX  3   XXX  3  XXXX  4   XXX  3    27         6
  80  XX X  3  XXX   3   XXX  3   X X  2 XXXX   4 XXXXX  5 X XXX  4  XXXX  4    28       4-5
  81  X  X  2 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5   X X  2    X   1    XX  2    XX  2    23          
  82 XXX    3  X XX  3 XXXXX  5 XX XX  4 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5    34         1
  83 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5  X  X  2 XX XX  4 XX     2 XX X   3    30       2-3
  84 X  X   2 X      1 X      1 XX X   3 XX     2 XXXX   4  XX    2 XXX    3    18          
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  75 34323 2.0 24222 2.0 25241 2.0 24231 2.0 35645 6.0 25664 6.0 46643 6.0 46635 6.0   32.0    5
  77 23546 3.5 33546 4.0 43565 5.0 33545 4.0 42266 3.0 44356 5.0 33266 3.0 32164 3.0   30.5    3
  78 65234 3.5 55334 3.0 34413 3.0 45323 3.0 66434 5.0 66423 4.0 64534 5.0 65542 5.0   31.5    4
  80 56451 5.0 66451 5.0 66334 4.0 66462 6.0 54352 4.0 52232 2.0 52452 4.0 53451 4.0   34.0    6
  82 42665 6.0 42665 6.0 52656 6.0 52656 5.0 11511 1.0 11511 1.0 21311 1.0 11313 1.0   27.0    2
  83 11112 1.0 11113 1.0 11122 1.0 11114 1.0 23123 2.0 33145 3.0 15125 2.0 24226 2.0   13.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Scheuring Dorian, Morawska Agnieszka             GRACJA - Zielona Góra    Polska       376.5  2 397.5  2         1/   2
  86         2 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina              TANGO-STYL Wrocław       Polska       245.0  4 260.0  4         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  86 2112221 2.0 2221221 2.0 2122211 2.0 2212211 2.0 2112111 1.0    9.0    2
  88 1221112 1.0 1112112 1.0 1211122 1.0 1121122 1.0 1221222 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Chomik Przemysław, Wąs Ewelina                   IGLICA - Wrocław         Polska       359.0  3 383.0  4         1/   5
  92         2 Basak Bartosz, Peszko Kamila                     GEMAR - Wrocław          Polska        28.0  0  46.0  1         2/   5
  94         3 Gałwa Grzegorz, Mikołajczyk Natalia              CALIPSO - Żary           Polska       293.0  7 305.0  8         3/   5
  97         4 Starzyński Piotr, Baranowska Marta               FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Polska       153.0  1 159.0  1         4/   5
  96         5 Przybylak Sebastian, Krężel Angelika             OLIMP - Wrocław          Polska       132.0  4 137.0  4         5/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  92 3232152 2.0 2552151 2.0 3232142 1.0 4543333 4.0 5452234 5.0   14.0    2
  93 5311241 1.0 4211342 1.0 4321351 2.0 3412151 1.0 4541151 4.0    9.0    1
  94 2543523 3.0 5425423 5.0 1415534 4.0 2224442 3.0 2215542 1.0   16.0    3
  96 1454334 4.0 1343514 4.0 2153423 3.0 1355524 5.0 1334423 3.0   19.0    5
  97 4125415 5.0 3134235 3.0 5544215 5.0 5131215 2.0 3123315 2.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
A       Bieniek                   Andrzej         I         Wrocław              
B       Kuszpit-Bachar            Patrycja        I         Wrocław              
C       Kwolek                    Halina          I         Wrocław              
D       Piasta                    Ryszard         I         Opole                
E       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
F       Felzenowska               Beata           II        Wrocław              
G       Narajewski                Janusz          II        Legnica              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kuszpit                   Włodzimierz     I         Wrocław              
2       Skibiński                 Aleksander      I         Wrocław              
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 107         1 Budakiewicz Patryk, Szkudłapska Jagoda           OLIMP - Wrocław          Polska       131.0  2 156.0  3         1/   6
 109         2 Jaszewski Tomasz, Skorupa Katarzyna              TANGO-STYL Wrocław       Polska        36.0  2  55.0  3         2/   6
 110         3 Liebenthal Paweł, Borek Wioletta                 OLIMP - Wrocław          Polska        67.0  1  80.0  2         3/   6
 108         4 Foksiński Adrian, Kastelik Karolina              TANGO-STYL Wrocław       Polska        10.0  0  17.0  0         4/   6
 111         5 Myszak Łukasz, Grzegorek Joanna                  OLIMP - Wrocław          Polska        85.0  0  91.0  0         5/   6
 112         6 Scheuring Dorian, Morawska Agnieszka             GRACJA - Zielona Góra    Polska         0.0  0   5.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 107 2111213 1.0 2211112 1.0 3223111 2.0 1222111 1.0 2222111 2.0    7.0    1
 108 5366554 4.5 4366453 4.0 4364454 4.0 4365454 5.0 4365554 5.0   22.5    4
 109 1223141 2.0 1122341 2.0 1111242 1.0 2111233 2.0 1111232 1.0    8.0    2
 110 3432335 3.0 3433225 3.0 2432335 3.0 3433345 3.0 3444345 4.0   16.0    3
 111 6645622 6.0 5655634 5.0 5555623 5.0 5544522 4.0 6533423 3.0   23.0    5
 112 4554466 4.5 6544566 6.0 6646566 6.0 6656666 6.0 5656666 6.0   28.5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
Wyniki 12-13 lat, Klasa D, Kombinacja

Miejsce Para Przed Po
Pkt Podia Pkt Podia
1/2 Adrian Chlebny, Natalia Zamorska
KURZAKiZAMORSKI - Jelenia Góra
95 2 116 2
2/2 Jakub Kycia, Zuzanna Knychas
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
90 2 105 2
Wyniki 14-15 lat, Klasa D, Kombinacja

Miejsce Para Przed Po
Pkt Podia Pkt Podia
1/2 Artur Sarna, Wiktoria Szajstek
INESS - Wrocław
10 0 31 0
2/2 Karol Knopik, Paulina Maćkała
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
15 0 30 0
Wyniki Pow. 15 lat, Klasa B, Latin

Miejsce Para Przed Po
Pkt Podia Pkt Podia
1/45 Dorian Scheuring, Agnieszka Morawska
GRACJA - Zielona Góra
391.5 2 412.5 2
2/45 Adrian Foksiński, Karolina Kastelik
TANGO-STYL Wrocław
245 4 260 4