Facebook

TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR KARKONOSZY

TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR KARKONOSZY

2012-11-24
Miejscowość: JELENIA GÓRA
Okręg: Dolnośląski
Organizator: UKTS "Karkonosze", Szkoła Tańca "Kurzak i Zamorski"
Prowadzenie: Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Opieka medyczna: Ratownictwo Medyczne "Partner"
Licznik odwiedzin: 297

Dnia 2012-11-24 odbył się TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR KARKONOSZY, na który przyjechało 27 par sportowych reprezentujących 16 różnych klubów tanecznych. Jedna para uzyskała na tym turnieju awans do wyższej klasy tanecznej.

Filmy z tego turnieju

Jeśli znalazłeś lub znalazłaś film z turnieju "TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR KARKONOSZY" na YouTube lub udało Ci się go nakręcić to możesz się teraz nim podzielić z innymi za pośrednictwem portalu SportDance.Info wypełniając krótki formularz poniżej.

Najłatwiej zamieścić nakręcony film na YouTube poprzez link.

Link do filmu na YouTube:
Tytuł:
Kategoria:

Żródło

Do wygenerowania raportu z przebiegu turnieju TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR KARKONOSZY wykorzystano dane z Centralnej Bazy Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Źródło: http://taniec.slominski.pl/dump/Do2012_00295.html

Poleć nas swoim znajomym



Logowanie

Zaloguj się:

Rejestracja

Załóż nowe konto:

Zapis skrutinerski

Dokumentacja zbiorcza

Turniej Tańca Towarzyskiego
"O PUCHAR KARKONOSZY"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Turniej Tańca Towarzyskiego
"O PUCHAR KARKONOSZY"
Jelenia Góra, 24.11.2012r.
Organizator: UKTS "Karkonosze", Szkoła Tańca "Kurzak i Zamorski"
Prowadzenie: Grzegorz Szymański
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Ratownictwo Medyczne "Partner"
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, G, Kombinacja 5T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, G, Kombinacja 5T
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
Do 7, H, komb3polka
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Kombinacja 8T
8-9, H, Komb4polka
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ALEX Zagań                   1
   2 CALIPSO Gubin                1
   3 CIEŚLAK Jelenia Góra         4
   4 CORDEX Wałbrzych             1
   5 DANCE CENTER Poznań          1
   6 ESENS Wrocław                5
   7 FALLAWAY Opole               1
   8 FRYDRYCH Akad.Tań.J.Góra     4
   9 GEMAR Wrocław                2
  10 IGLICA Wrocław               2
  11 IMPULS Prochowice            1
  12 INESS Wrocław                1
  13 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G   10
  14 PARADIS Kłodzko              1
  15 RUDAN Nowa Ruda              4
  16 ST JABCZYŃSKA Wrocław        2
  17 ST Krzysztof MAJEWSKI Wro    3
  18 STARDANCE Wrocław            1
  19 TABOR Jelenia Góra           1
  20 TAKT Legnica                 2
  21 WEGA Lwówek Śl.              3
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Turniej Tańca Towarzyskiego
   "O PUCHAR KARKONOSZY"
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Jelenia Góra, 24.11.2012r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 E w stylu: Kombinacja 8T
  31 Bolek Michał, Mykicka Aleksandra                   GEMAR Wrocław                             
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Brzoza Wojciech, Rydarowicz Karina               ESENS Wrocław                          16.0  0  27.0  0         1/   9
   5         1 Kukuła Kacper, Hołub Gabriela                    CIEŚLAK Jelenia Góra                    0.0  0  12.0  0         1/   9
   9         1 Ujczak Paweł, Przybylska Marika                  RUDAN Nowa Ruda                        60.0  0  73.0  0         1/   9
   
   4         2 Dobek Tomasz, Habich Julia                       ALEX Zagań                             40.0  0  50.0  0         2/   9
   7         2 Pawnuk Tomasz, Muszyńska Aleksandra              ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              74.0  2  82.0  2         2/   9
   8         2 Rękawik Kacper, Kruhlik Nina                     CIEŚLAK Jelenia Góra                    0.0  0   9.0  0         2/   9
   
   1         3 Bogdański Jacek, Kornalewicz Małgorzata          KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              15.0  0  22.0  0         3/   9
   3         3 Chałupiński Mateusz, Ćwiąkała Julia              KURZAKiZAMORSKI Jelenia G               0.0  0   6.0  0         3/   9
   6         3 Lipka Szymon, Daniłów Oliwia                     ESENS Wrocław                           7.0  0  12.0  0         3/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
B       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
E       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21         1 Andrzejewski Jan, Krajewska Alicja               KURZAKiZAMORSKI Jelenia G               0.0  0   6.0  0         1/   2
  23         1 Landowski Piotr, Michalska Paulina               RUDAN Nowa Ruda                         0.0  0   5.0  0         1/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
E       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 5T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Bogdański Krystian, Berczuk Karina               KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              61.0  0  69.0  0         1/   5
  72         1 Lask Jakub, Kempfert Karolina                    ESENS Wrocław                           7.0  0  14.0  0         1/   5
  74         1 Młodzieniak Denis, Krzak Aleksandra              PARADIS Kłodzko                        20.0  0  29.0  0         1/   5
  
  73         2 Mielniczuk Konrad, Bień Hanna                    KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              85.0  2  91.0  2         2/   5
  75         2 Noga Łukasz, Wołczańska Zuzanna                  RUDAN Nowa Ruda                        53.0  0  58.0  0         2/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
D       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
E       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Bolek Michał, Mykicka Aleksandra                 GEMAR Wrocław                         130.0  3 151.0  3         1/   2
  32         2 Knopik Karol, Maćkała Paulina                    ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              37.0  1  52.0  1         2/   2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 11112 1.0 12111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 12211 1.0 12111 1.0 11111 1.0    8.0    1
  32 22221 2.0 21222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 21122 2.0 21222 2.0 22222 2.0   16.0    2
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
B       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Pruchnik Przemysław, Pruchnik Dominika           STARDANCE Wrocław                      90.0  1 115.0  2         1/   6
  55         2 Knychała Przemysław, Jankowska Magdalena         DANCE CENTER Poznań                    77.0  2  96.0  3         2/   6
  52         3 Jędrzejewski Mateusz, Sadowska Magdalena         CIEŚLAK Jelenia Góra                   90.0  3 103.0  4         3/   6
  53         4 Krzymowski Krzysztof, Tomaszczyk Iza             WEGA Lwówek Śl.                        56.0  0  63.0  0         4/   6
  51         5 Bernaś Bartosz, Eck Klaudia                      WEGA Lwówek Śl.                        29.0  0  35.0  0         5/   6
  54         6 Szymczak Grzegorz, Sobaś Patrycja                INESS Wrocław                          42.0  0  47.0  0         6/   6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         S         CH        R         J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  51 26142 2.0 35241 3.0 35342 3.0 25452 4.0 45654 5.0 55555 5.0 25555 5.0 25654 5.0   32.0    5
  52 43555 4.0 43652 4.0 24654 4.0 43633 3.0 33342 3.0 13243 3.0 43643 4.0 43345 4.0   29.0    3
                                                                   R                 
  53 55634 5.0 54535 5.0 53535 5.0 64545 5.0 24433 4.0 24312 2.0 14212 2.0 14212 2.0   30.0    4
  54 64366 6.0 66466 6.0 66466 6.0 56366 6.0 66566 6.0 66666 6.0 56366 6.0 56466 6.0   48.0    6
  55 12211 1.0 22113 1.0 42123 2.0 32124 2.0 52225 2.0 42424 4.0 62424 3.0 62533 3.0   18.0    2
  56 31423 3.0 11324 2.0 11211 1.0 11211 1.0 11111 1.0 31131 1.0 31131 1.0 31121 1.0   11.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H, Styl: komb3polka
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
D       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
E       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H, Styl: komb3polka
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Pietrucha Gaweł, Zamorska Kaja                   KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              60.0  3  80.0  4         1/   3
  62         1 Schneider Eric, Schneider Laura                  ESENS Wrocław                           0.0  0  20.0  1         1/   3
  63         1 Stadnik Mateusz, Hanysz Kinga                    IMPULS Prochowice                      20.0  1  40.0  2         1/   3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
B       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
C       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
D       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
E       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Chlebny Adrian, Zamorska Natalia                 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              91.0  2 114.0  2         1/   4
  82         2 Kliminowski Amadeusz, Lisowiec Aleksandra        RUDAN Nowa Ruda                        15.0  0  32.0  0         2/   4
  83         3 Matuszewski Kacper, Maćkała Emilia               ST Krzysztof MAJEWSKI Wro              29.0  0  40.0  0         3/   4
  84         4 Żojdzik Hubert, Kata Emilia                      WEGA Lwówek Śl.                        32.0  0  37.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11121 1.0 11111 1.0 11111 1.0    6.0    1
  82 23233 2.0 33244 4.0 23244 3.0 23243 2.0 23243 2.0 33232 3.0   16.0    2
  83 32424 3.0 22433 2.0 32423 2.0 32414 3.0 32434 4.0 22423 2.0   16.0    3
  84 44342 4.0 44322 3.0 44332 4.0 44332 4.0 44322 3.0 44344 4.0   22.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
B       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
F       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
G       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika                    Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Wieczorek Paweł, Laska Natalia                   CIEŚLAK Jelenia Góra                    3.0  0  30.0  1         1/   8
  92         2 Iglewski Mateusz, Deckas Kornelia                KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              68.0  0  89.0  1         2/   8
  94         3 Mazurek Sebastian, Pych Izabela                  KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              55.0  0  70.0  1         3/   8
  98         4 Witkowski Jan, Chrobak Oliwia                    CALIPSO Gubin                          92.0  1 101.0  1         4/   8
  93         5 Litorowicz Oskar, Malarz Justyna                 IGLICA Wrocław                         14.0  0  22.0  0         5/   8
  96         6 Polok Ksawery, Baryliszyn Maria                  FALLAWAY Opole                         56.0  1  63.0  1         6/   8
  95         7 Mistrzak Paweł, Rogala Aniela                    TAKT Legnica                            7.0  0  13.0  0         7/   8
  91         8 Frączek Dawid, Kupiec Klaudia                    TAKT Legnica                           10.0  0  15.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91      X   1          0      XX  2 X        1      XX  2 X    X   2          0    X     1     9          
  92 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         3
  93 X   X X  3 XXXXXXX  7 X X      2 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X  XX  4    42         6
  94 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X XXX    4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    50         4
  95 XXXX X   5 XXXXXXX  7  XXXX    4 XXX  XX  5 XX  X    3          0  X  X    2  X  X    2    28          
  96 XXXXXXX  7 X X  XX  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXX X  5 X XX XX  5 XXXXXXX  7    46         5
  97 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56         1
  98  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92 1242146 2.0 2252155 2.0 1233144 3.0 1153265 3.0 2151566 5.0 3251245 2.0 1131236 1.0 1131152 1.0   19.0    2
                                                                                   R                 
  93 3555224 4.0 3546346 5.0 5646315 5.0 5636334 5.0 1535423 2.0 2625562 5.0 2415461 4.0 2615546 6.0   36.0    5
  94 4424462 3.0 5323462 3.0 3122562 2.0 3321452 2.0 4443244 3.0 4533434 3.0 4544645 5.0 4264635 4.0   25.0    3
  96 6636613 6.0 6635613 6.0 6565633 6.0 4545613 4.0 6626652 6.0 6446653 6.0 6626553 6.0 6446463 5.0   45.0    6
  97 2111331 1.0 1111221 1.0 2311251 1.0 2212141 1.0 3212311 1.0 1112321 1.0 3352122 2.0 3352311 2.0   10.0    1
  98 5363555 5.0 4464534 4.0 4454426 4.0 6464526 6.0 5364135 4.0 5364116 4.0 5263314 3.0 5523224 3.0   33.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb4polka
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
B       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
F       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
G       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika                    Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb4polka
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Bortlisz Alan, Marmon-Leśniak Zuzanna            FRYDRYCH Akad.Tań.J.Góra               10.0  1  30.0  2         1/   5
 112         1 Charyszyn Kacper, Pławska Julia                  ESENS Wrocław                         140.0  7 160.0  8         1/   5
 114         1 Kalinowski Kamil, Kawa Oliwia                    FRYDRYCH Akad.Tań.J.Góra                0.0  0  20.0  1         1/   5
 115         1 Czesnakowicz Jakub, Stelmaszczyk Natalia         FRYDRYCH Akad.Tań.J.Góra               10.0  1  30.0  2         1/   5
 116         1 Bąkiewicz Damian, Sadłowska Marta                CORDEX Wałbrzych                       90.0  5 110.0  6         1/   5
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
A       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
B       Szymańska                 Mariola         I         Wrocław              
C       Majewski                  Krzysztof       I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Mierzejewski              Andrzej         II        Nowa Ruda            
F       Szewczyk                  Piotr           III       Wałbrzych            
G       Parasiewicz               Marek           II        Opole                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka                 Nowa Ruda            
2       Zamorska                  Monika                    Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 Szmigielski Bartosz, Grucela Klaudia             ST JABCZYŃSKA Wrocław                 189.0  4 215.0  5         1/   7
 121         2 Basak Bartosz, Peszko Kamila                     GEMAR Wrocław                         166.0  4 186.0  5         2/   7
 127         3 Walicki Kamil, Czerwińska Magdalena              IGLICA Wrocław                        188.0  2 202.0  3         3/   7
 129         4 Siwka Piotr, Ogorzałek Agata                     FRYDRYCH Akad.Tań.J.Góra              203.0  3 211.0  3         4/   7
 122         5 Dębiński Tomasz, Palczyńska Monika               TABOR Jelenia Góra                      6.0  0  13.0  0         5/   7
 123         6 Ludwiczak Hubert, Bujak Magdalena                KURZAKiZAMORSKI Jelenia G              35.0  0  41.0  0         6/   7
 125         7 Owoc Marcin, Czykałko Joanna                     ST JABCZYŃSKA Wrocław                  56.0  0  61.0  0         7/   7
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 2233445 3.0 1224534 3.0 2124223 2.0 3113343 2.0 2223333 2.0   12.0    2
 122 5676652 6.0 6547645 6.0 6537665 5.0 6447574 5.0 5457642 5.0   27.0    5
 123 3567236 5.0 3666153 5.0 5676157 6.0 5676467 7.0 4676267 6.0   29.0    6
 125 7755777 7.0 7775777 7.0 7743776 7.0 7754755 6.0 6764776 7.0   34.0    7
 126 6122563 2.0 4111422 1.0 3211411 1.0 1221211 1.0 1111411 1.0    6.0    1
 127 1311121 1.0 2432361 2.0 1455532 4.0 2565622 4.0 3545524 4.0   15.0    3
 129 4444314 4.0 5353216 4.0 4362344 3.0 4332136 3.0 7332155 3.0   17.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek
Wyniki 12-13 lat, Klasa E, Kombinacja

Miejsce Para Przed Po
Pkt Podia Pkt Podia
1/2 Michał Bolek, Aleksandra Mykicka
GEMAR - Wrocław
192 3 213 3
2/2 Karol Knopik, Paulina Maćkała
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
37 1 52 1